MAJSKA NAGRADA 2014
Foto: Laureati Emir Bekrić i Dragoslav Višnjić sa predstavnicima sportskog saveza Vukosavom DJ. Atanacković i Simom Salapurom
U Domu narodne Skupštine, u organizaciji Sportskog saveza Srbije, minulog vikenda održana je dodela Majskih Nagrada, najvećeg društvenog priznanja iz oblasti sporta u Republici Srbiji.
Zbog katastrofalnih poplava koje su zadesile našu zemlju ove godine Majska Nagrada održana je u nešto izmenjenom terminu.
Manifestaciji su prisustvovali Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković, državni sekretar za sport Predrag Peruničić, Presednik i sekretar SSS Aleksandar Šoštar i Vladimir Batez kao i Olimpijskog komiteta, Republičkog zavoda za sport, predstavnici sportskih saveza, medija… Predstavnici Sportskog Saveza Grada Zrenjanina Vukosava Đapić Atanacković, član UO Saveza i generalni sekretar Simo Salapura, koji su prisustvovali ovoj svečanoj ceremoniji, Majsku Nagradu primili su u ime Ivane Španović koja je bila odsutna zbog učešća na mitingu Dijamantske lige koje se održava u Parizu.
Ove godine ukupno je proglašeno 26 laureata u različitim kategorijama, a Nagrada se može dobiti samo jednom u životu.
Morate biti prijavljeni da biste ostavili komentar Prijava